تاريخچه شرکت

HistoryBanner

 

تاريخچه شرکت

شركت صنايع روشنايي آروين فعاليت خود را از سال 1367 بطور رسمي در زمينه توليد چراغهاي روشنايي آغاز نموده است .
اين شركت با تكيه بر سابقه درخشان ، تحقيقات گسترده و تجربيات كسب كرده توانسته است با توليد و ارائه محصولاتي با ظاهري چشمگير و مشخصات فني مطلوب و مطابق با تكنولوژي روز دنيا نظر مشتريان خود را در نگاه اول جلب نمايد .
طراحي بي نظير چراغها ، استفاده از مرغوبترين مواد اوليه و قطعات الكتريكال ، همچنين تحقيقات به روز در زمينه هنر روشنايي و صرفه هاي اقتصادي در مصرف انرژي الكتريكي زمينه اي را فراهم آورده است تا اين شركت بتواند همواره در ارائه طرحهاي نوين و كارآمد پيش قدم بوده و سابقه اي درخشان در صنعت روشنايي را در پرونده خود بجاي گذارد .
چراغهاي صنايع روشنايي آروين براساس آخرين اصول نورپردازي مناسب جهت انواع محيطهاي اداري ، تجاري ، نمايشگاهي ، هتلها ، رستورانها ، بيمارستانها و كليه محيطهاي صنعتي توليد مي گردد .
تلاش مستمر مسئولين شركت به جهت ارتقاء سطح كيفي محصولات و سرعت روند اجرا و توليد موجب گرديده است كه ضمن بيشترين بهره وري محصولات اين شركت از جلوه خاصي برخوردار باشد و همواره مورد توجه ويژه مشتريان خود واقع شود .
بكارگيري ماشين آلات پيشرفته و مطابق با استانداردهاي روز جهان همانند ماشين هاي مدرن CNC ، NC ، خط رنگ الكترواستاتيك پودري ، ماشينهاي فرمينگ ، پرس برگ هاي پيشرفته و … امكان ارائه مناسب ترين توليدات و سرعت پاسخگويي مناسب به نياز بازار را برای اين شركت فراهم آورده است .
رضايت مشتري ، ايجاد اشتغال و نيز ايجاد خودكفايي در صنعت روشنايي كشور و اجراي بزرگترين پروژه هاي ملي از افتخارات صنايع روشنايي آروين است .